Poniedziałkowe czytanie i zabawa w bibliotece

Poniedziałkowe Poczytajki znowu w akcji!
Za oknem pojawiają się pierwsze oznaki 🌺🌸 wiosny, a więc i na naszych poniedziałkowych spotkaniach ich nie zabrakło! Wykonaliśmy przepiękne wieńce z kwiatami i motylkami, które ozdobią 😍 drzwi lub okna i pewno odgonią zimę. Jednak najpierw wysłuchaliśmy kilku rad przyjaciół ze Stumilowego Lasu, jak stworzyć wiosenny 🥕🥦 ogródek.
A wczoraj było… 😱potwornie!😉
Jednak są potwory, których nie można się bać, a nawet można się z nimi 🖐 zaprzyjaźnić. W naszej bibliotece zagościł sympatyczny kolorowy potworek, który pierwszy raz miał pójść do przedszkola. Na początku troszkę się 😬 denerwował, ale jak się okazało nie było powodu do strachu. W przedszkolu poznał nowych przyjaciół i przeżył wiele przygód ☺️ Po tej zabawnej opowieści stworzyliśmy ✂️🖍 bibułowe, pełne kolorów POTWORY.
Zobaczcie zdjęcia!